Úplety pro plavky

úplet plavky

Základ nabídky tvoří potištěné elastické  úplety z polyamidu. V menší míře také tisky na elastických úpletech s polyesterem. Základní hladké úplety v gramážích 160-240 g/m2 jsou nabízeny v různých kvalitách a s různými tech. parametry. Tisky je možno aplikovat rovněž na elastické i neelastické tyly, síťky aj. nízkogramážové materiály. Tyto pak slouží k výrobě lehčího svrchního ošacení - plážová parea, sukně,  zakrývací overaly, šátky aj.

Nabídka zahrnuje také elastické jednobarevné šarmezy, dodávané jak v lesklém tak i matném provedení a dokonce i ve verzi příjemné ale nepříliš praktické verzi micro. Nechybí stále modní fluorescentní barvy.

Jednobarevné či z více barev kombinované plavky doporučujeme doplnit o módní, barevně sladěný doplněk.

K těmto hladkým materiálům nabízíme další strukturované úplety do kombinací či k samostatnému použití či  průsvitné elastické síťky nebo  do všech stran stejnoměrně roztažné tyly.

  Úplety pro výrobu plavek:

  • elastický šarmez vč. potištěných verzí
  • elastické úplety z mikrovláken
  • elastický žakár
  • elastická síťovina a tyl
  • podšívací úplety plné i dírkované (kapsovina)

Dvěma nejpoužívanějšími úplety na plavky jsou elastické šarmezy:

  • lesklý - 80% PA6, 20% Lycra, 190 g/m2, 145 cm
  • matný - 82% PA6 micro, 18% Lycra, 190 g/m2, 145 cm

Oba mohou být v nejrůznějším barevném provedení. K těmto hladkým materiálům pak můžeme výrobcům plavek nabídnout do kombinace materiály se strukturovaným povrchem nebo např. s vyplétanými proužky v podobném složení a gramáži, dále pro aplikace elastickou síťovinu, případně elastický tyl a samozřejmě i podkladový materiál na vložkování plavek, resp. nízkogramážový úplet k podšívání plavek bílé a světlých barev.