Doplňky a zdobné prvky

pocházejí z kolekcí našeho dlouholotého partnera, společnosti Vidal Aymerich
Doplňky  Jedná se o rodinnou společnost se sídlem v katalánské Barceloně, založenou v roce 1987 a navazující na bezmála stoleté rodinné textilní tradice v oblasti konfekční výroby a pletáže.  

V současnosti jsou do řízení společnosti začleněny 4 generace. Společnost se věnuje designu a výrobě doplňků a zdobných prvků pro plavky, prádlo, lehkou konfekci ale také galanterii. Díky svým nápaditým řešením se postupně zařadila mezi světovou elitu dodavatelů a její kreativní kolekce zdobí výrobky řady renomovaných značek jako jsou namátkou např. Benetton, Calvin Klein, GAP, Marks & Spencer, Calzedonia,stojan VA Styl 2013 Etam, Speedo  a mnoho dalších ze 45 zemí celého světa, země Střední Evropy nevyjímaje.             O výrobce   až na výjímky "pečuje" síť 22 obchodních zástupců na 5 kontinentech. Naše společnost prvně představila kolekce doplňků VA již koncem 90-tých let výrobcům v Polsku, na Slovensku a následně  v širším rozsahu i v České republice.
   Cílem značky VA  je nabízet  módní doplňky v atraktivním designu, ve vysoké kvalitě a technických parametrech. Polotovary k výrobě i výroba samotná jsou evropského původu (Španělsko, ČR aj.).  Tato skutečnost s sebou na straně jedné nese vyšší cenu, na straně druhé oděvního výrobce prakticky zbavuje rizik plošných reklamací, dlouhých dodacích termínů a nabízí vysokou úroveň zákaznického servisu, vč. možnosti navrhnout a vyrobit či upravit  exkluzivní a jedinečné doplňky dle přání zákazníka.

Činnost obch. zástupců doplňuje účast na vybraných prestižních veletrzích a výstavách:
Paris Interfiliere - Mode City (France)
Munich Preview (Germany)
Los Angeles Textile (USA)
Cannes Mare di Moda (France)
Medellín Colombiatex (Colombia)

 

Plavky doplňky