PR aktivity-reklama, inzerce

  

 

Přestože naše aktivity jsou v posledních zhruba 10-ti letech zaměřeny výhradně do sféry výrobní spotřeby, považujeme přesto  za nutné dávat o sobě v omezenějším rozsahu vědět  i nadále. A to jak na teritoriích našich obchodních partnerů, tak i v místě sídla a působení naší společnosti. Cílem je jednak upozornit na nabídku naší společnosti a společnost samu ale také snaha veřejnost informovat o novinkách a zajímavostech v oboru.

   Reklama ve veřejných prostorách byla a stále je směrována především na sportovní areály i jednotlivá sportoviště, jejichž návštěvníci jsou silnou cílovou skupinou pro finální produkty našich obchodních partnerů -výrobců.

- areál Sport Centra Ostrava v Komenského sadech - tenis, badminton, squash,mezinárodní turnaje  (Prosperita Open), ligové soutěže

- areál hornického muzea v Ostravě-Petřkovicích (nově Landek Park) - kulturně-sportovní areál volného času, veřejný prostor a turistická zajímavost města, křižovatka hlavních cyklostezek, tenis, beach volleyball,  minikopaná, badminton, nohejbal, kulturní akce, koncerty, turnaje ....

- Centrum S, Ludgeřovice, okr.Opava - víceúčelová sportovní hala - karate, kondiční cvičení žen, badminton, tenis, nohejbal...

- hřiště TJ Sokol v Markvartovicích, okr. Opava - kopaná všech věkových kategorií, vč. mistrovských utkání Krajských soutěží a turnajů  .s mezinárodní účastí.

Markvartovice v. FC Baník 2009podzim 2009

 

  PR aktivity určené odborné veřejnosti a obch.partnerům se odehrávají převážně na poli odborného tisku (inzerce, PR články), formou prezentací na veletrzích a výstavách v tuzemsku i v zahraničí či formou publikační činnosti.

 

   Méně důležitou, ale trvalou formou propagace značky jsou pak mj. označení služebních vozidel, prostor a sídel společnosti nebo netypické a pokud možno originální dárkové a reklamní předměty.