AltraCup

Putovní info

 

  AltraCup-IX.ročník          A my slavíme 25 let na trhu !!
                                                            

  Turnaj smíšenAltraCup putovníých dvojic v badmintonu. Akce má sportovně-společenský charakter a je určena výhradně pozvaným  neregistrovaným hráčkám a hráčům z řad jak přímých obchodních partnerů či  spolupracujících osob, tak i přátel akceptujících přísloví "Šaty dělaj´ člověka"...           

   Poté, kdy se osvědčil posun termínu tak, aby nedocházelo ke kolizi se svátkem 28.října, bude termín prvé dekády listopadu zachován i pro další ročníky.

 Místo konání turnaje:
 SC Ostrava, ul. Budečská (dříve kurty NH v Komenského sadech) - 10.11.2018

Zájemci se mohou již nyní předběžně hlásit e-mailem na:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    (propozice obdržíte obratem)

 Kromě sportovně-soutěžního vyžití bývá dle aktuální situace nabízeno účastníkům např.: využití relax centra, absolvování krátké relaxační masáže, bowling, WiFi, internet aj. ...letos slavíme 25-dvacátiny !, tak možná přijde i "masérník" ... :-)

 

Relax pod oborovým praporemAltra banery + výst.skříně

Nšco pro posílení

 

 K dispozici mají účastníci také drobné občerstvení, nápoje nebo možnost se seznámit s novinkami z oboru textilních materiálů a výrobků z nich.

 

Altra Cup - pavouk výsledkůAltra Cup - herní situace

Herní plán je nastaven tak, aby umožňoval každému zúčastněnému páru odehrát obdobný počet utkání, a to bez ohledu na momentální výkonnost. Tz. utkání v základních skupinách, nepostupující pak turnaj Útěchy, postupující pavoukem utkání k finále a utkání o 3.místo.

Ceny pro vítěze     Společný oběd účastníků

Vítězové

Turnaj po vyhlášení a dekorování vítězů uzavírá časově neomezený, společný oběd účastníků... 

                                                           :-)

 

Dárky dětem bez domova, Vánoce 2010Střecha azylového domu sv.Zdislavy

Akce si od svého prvního ročníku drží i určitý charitativní rozměr, kdy veškeré dobrovolné příspěvky účastníků zdvojnásobené příspěvkem naší společnosti jsou poskytnuty na předem vybraný projekt v gesci Charity Ostrava. V minulosti takto byly poskytnuty opakovaně příspěvky na dárky a oslavu Vánoc dětem bez domova či na opravu střechy azylového domu sv. Zdislavy.